The Organic Pharmacy

The Organic Pharmacy Ürünleri

the-organic-pharmacy-urunleri

Türkiye’de organik kozmetik pazarı, gelecekte birçok fırsat sunacak şekilde genişlemekte olan , formülleri en son teknoloji ve araştırmaları ile birlikte en engin bitkisel homeopathy ve aromathreaphy bilgilerinin harmanlanması sonucu oluşturulmuş The Organic Pharmacy ürünleri yapay renklendiriciler, kokular,petrokimya ve koruyucu maddeler içermez. Markanın kuruluş yeri İngiltere / Londra. Ancak Amerika Birleşik Devletleri ve diğer bir çok batılı ülkede de seçkin tüketicilere sunulmakta. 2014 Kasım ayı itibari ile de Türkiye’de Deka kozmetik tarafından ithal edilerek pazarlanmakta.

The Organic Pharmacy’de Anne-Bebek ürünleri’de mevcut

The Organic Pharmacy anne ve bebek ürünleri, %100 Saf organik nazik ve etkili olması için formüle edilmiştir.Çoğu bebek ürünleri içeriğinde bulunan ve deriden emilen kimyasalların ve toksinlerin etkisi altında kalmaktadır. The Organic Pharmacy bebeğin cildini besler ve bebeğin hayatında iyi bir başlangıç yapmasını sağlar.

Bunun yanında marka , Animal Cruelty Free yani hayvanlara eziyet edilen hiç bir aşamayı kabul etmeyen bir felsefeye sahip. Aynı zamanda Fair Trade denilen adil ticaret anlayışına sahip olan firma, hammade aldığı alanlardan , en son satış noktasına kadar çalışanların haklarının verilmesi, çocuk işçi çalıştırılmaması gibi katı kuralları da sıkı sıkı takip ediyor.

the-organic-pharmacy2

Sağlıklı makyajın en sıkı takipçisi Organic Glam makyaj

The Organic Pharmacy makyaj ürünleri organik glam eşsiz ürünlere sahiptir. Renkler görünüyor olsa da makyaj ciltte çok doğal, ışıltılı ve kusursuz durur. Antioksidanlar ve bitkisel aktif maddeler ile ürünler kombine edilmiştir. Yapay koruyucu ve koku içermez. Organic glam süper doğal bir görünüm ve ultra çekici şekil yaratır. Kaliteli malzeme ve mineral renkleri ile bir arada tasarlanmış makyaj ürünlerini kullanmanın keyfine varın.

İçeriğinin üretilmesinden ambalajına kadar kendi fabrikalarında üretilen markanın tüm ürünlerine en uygun fiyatlarla dermoeczanem.com online dermokozmetik sitesinden sahip olabilir kullanıcı yorumlarına ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


× 1 = 7

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>