Mar 10

Topicrem

En ucuz Topicrem Cilt ve Vücut Bakım ürünleri dermomarket.com da

topicrem

Topicrem Skincare

Makyaj ancak güzel ve sağlıklı bir cilde yapıldığında amacına ulaşır. Sağlıklı bir cilde sahip olmak için , düzenli cilt temizliği , nemlendirme ve bakım gerekli. Bir çok dermokozmetik cilt bakım ürünü var. Bunların arasından sizin için Topicrem Cilt Bakım ürünlerini inceleyelim dedik.

Topicrem markası Fransa’da bir laboratuvar şefinin kendi çocuğunun hassas ve problemli cildine çözüm üretmek için yaptığı özel çalışmalar sonucu ortaya çıkmış bir marka.

Topicrem, 1993 yılında, laboratuvar başkanı bir babanın; hayatının ilgi odağı oğlunun hassas cildi için yaptığı çalışmalarının sonucu olarak doğmuştur. Laboratuvarda çalışan takım arkadaşlarıyla birlikte oğlunun kızarıklık ve kaşıntı sorunu yaşayan cildine tedavi edici formülleri geliştirebilmek için kararlılıkla çalışmıştır. Başarılı çalışmaları sonucu Topicrem Ultra Moisturizing Body Milk ultra nemlendirici vücut sütünü geliştirdiler. Devam eden teknolojik gelişmeler ile bilimsel çalışmalarının etkili birleşimi sonucunda Topicrem, dünya çapında bir marka olmayı başararak günümüzde 40’tan fazla ülkede kullanıcısıyla buluşmaktadır.

Devamını okumak için TIKLAYINIZ